Регіональний захід - науково-професійна конференція по результатам виконання курсового проектування з дисципліни "Економіка, організація та планування виробництва" - листопад 2022

10.11.2022 на базі ВСП «Криворізький технічний фаховий коледж Українського державного університету науки і технологій» відбувся он-лайн регіональний захід – науково-професійна конференція по результатам виконання курсового проектування з дисципліни «Економіка, організація та планування виробництва».

Мета конференції: ознайомлення з результатами виконання здобувачами освіти курсового проекту з дисципліни «Економіка, організація та планування виробництва» згідно методики його виконання, презентованої 22.09.22 на відкритому регіональному науково-методичному семінарі «Економічна ефективність планово-попереджувальних ремонтів технічного обладнання в умовах виробництва».

Організатори конференції: к.е.н., викладач-методист Н.І. Руденко, викладач Д.О. Жукова.

Учасники: викладачі економічних дисциплін коледжів Південного регіону м. Кривий Ріг.