Посвята першокурсників у студенти. 19.10.2022

Відбулася урочиста класна година зі здобувачами освіти -першокурсниками, які навчаються в групі 3-027, з приводу вручення студентського квитка.

Для вручення  студентських квитків та із щирими привітаннями, добрими побажаннями і напутніми порадами виступила кураторка першого курсу Терьошина Світлана Сергіївна.

Усі першокурсники виголосили клятву студента, пообіцявши з гідністю нести звання студента коледжу, не шкодувати сил і часу на опанування наук та отримання глибоких і всебічних знань, докласти всіх зусиль до освоєння професії, зміцнювати і примножувати традиції закладу освіти.

Першокурсникам бажаємо гідно розпочати своє студентське життя, з честю нести звання студента, щоб стати у майбутньому справжніми професіоналами в обраних професіях!