Змістовний модуль "Транспортна політика ЄС" програма "Еразмус+: Жан Моне" - жовтень 2022

17.10.2022 проектною групою факультету транспорту, менеджменту і логістики Національного авіаційного університету проведено відео-зустріч із здобувачами вищої освіти ступеня бакалавра зі спеціальності 073 «Менеджмент».

Метою заходу стало ознайомлення здобувачів освіти із змістом модуля «Транспортна політика ЄС» програми «Еразмус+: Жан Моне».

Програма заходу включала:

1. Вступне слово:

- Кириленко Оксана Миколаївна – координатор проекту, д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств;

- Паливода Олена Михайлівна – модульний лідер проекту, д.е.н., професор кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

2. Відео-лекцію «Європейська економічна інтеграція: перспективи розвитку транспорту та логістики в Україні» (лектор: Литвиненко Лариса Леонідівна – к.е.н., доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств), під час якої розглянуто питання:

2.1. Особливості функціонування інтегрованої транспортної системи ЄС;

2.2. Сутність, цілі та стратегії економічної інтеграції транспортно-логістичних підприємств в ЄС;

2.3. Кластерне співробітництво між транспортно-логістичними підприємствами ЄС;

2.4. Інтеграція підприємств авіаційної промисловості в ЄС. Перспективи розвитку та логістики в Україні.

3. Відео-лекцію «Сучасні тенденції у забезпеченні сталого розвитку авіації» (лектор: Черняк Лариса Миколаївна – к.т.н., доцент кафедри екології) з метою ознайомлення здобувачів освіти з проектом №621138-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE «Європейська інтеграція екологічних стандартів для цивільної авіації в умовах сталого розвитку».

4. Підведення підсумків.