Відкритий регіональний науково-методичний семінар "Економічна ефективність планово-попереджувальних ремонтів технологічного обладнання в умовах виробництва" - вересень 2022

22.09.2022 на базі Відокремленого структурного підрозділу «Криворізький технічний фаховий коледж українського державного університету науки і технологій» у он-лайн форматі відбувся відкритий регіональний науково-методичний семінар «Економічна ефективність планово-попереджувальних ремонтів технологічного обладнання в умовах виробництва».

Мета семінару: обмін досвідом використання та застосування методів розрахунків студентами для виконання практичних робіт, курсової роботи з дисципліни «Економіка, організація та планування виробництва», виконання економічної частини дипломних проектів.

Організатори: викладач-методист, к.е.н. Н.І. Руденко, викладач Д.О. Жукова.

Учасники: викладачі економічних дисциплін коледжів Південного регіону м. Кривий Ріг.

A picture containing text, monitor, screen, electronics

Description automatically generated