ОНЛАЙН-КУРС «НАВЧАННЯ З ПОПЕРЕДЖЕННЯ РИЗИКІВ ВІД ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ПРЕДМЕТІВ»

2022-08-28

Викладачі кафедри КСМ Гладиш І.А., Гринченко О.С. успішно пройшли та завершили онлайн-курс «Навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів», та отримали відповідні сертифікати на 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Метою курсу було навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів» (EORE) є підготовка EORE-тренерів для забезпечення широкого розповсюдження повідомлень щодо ризиків від ВНП серед дітей через шкільну програму, а також дорослих через систему безпеки та охорони праці в організаціях/підприємствах/установах/компаніях по території всієї України, і формування в них навичок безпечної поведінки.

Даний курс був розроблений у відповідності до вимог Закону України «Про протимінну діяльність в Україні», Національного та Міжнародних стандартів протимінної діяльності (МСПД/IMAS) з метою допомогти підняти рівень поінформованості жителів всієї України щодо небезпек від вибухонебезпечних предметів та набути практичні навички правильної поведінки.