Напрямки діяльності центру сприяння працевлаштування курсантів (студентів) і випускників
  • Допомога курсантам (студентам) і випускникам у плануванні професійної кар'єри.
  • Сприяння працевлаштуванню курсантів (студентів) та випускників коледжу.
  • Консультування курсантів (студентів) з питань планування професійної кар’єри.
  • Роз’яснення курсантам (студентам) положень чинних директивних та нормативних документів з питань працевлаштування.
  • Організація та налагодження прямих зв’язків між курсантами (студентами), випускниками коледжу та роботодавцями Кривого Рогу, Дніпроперовської області та інших регіонів України, які можуть бути потенційними роботодавцями для випускників і курсантів (студентів).
  • Допомога роботодавцям у підборі персоналу з числа курсантів (студентів) та випускників коледжу.
  • Організація та проведення в коледжі презентацій підприємств, компаній, фірм тощо.
  • Надання інформації курсантам (студентам) щодо можливостей тимчасового працевлаштування під час навчання, у літні та зимові періоди.
  • Допомога у складанні резюме та проходження співбесіди.
  • Організація та проведення Ярмарок вакансій.
  • Проведення тренінгів: «Технології самостійного пошуку роботи», «Психологічні аспекти проходження співбесіди», тощо.
  • Проведення постійного аналізу попиту і пропонування на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює коледж.
  • Створення банку вакансій.
  • Здійснення моніторингу працевлаштування випускників.
  • У проекті - створення Internet порталу, що включатиме в себе базу курсантів (студентів), які хочуть знайти роботу (проведення анкетування курсантів (студентів), реєстрація курсантів (студентів) на сайті коледжу в розділі Відділ працевлаштування).