Оголошення про вступну кампанію 2022

ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ 2022 РОКУ!

У зв’язку із запровадженням в Україні правового режиму воєнного стану, приймальна комісія коледжу інформує вступників та їх батьків про значні зміни умов прийому на навчання в 2022 році.

Отримання консультацій щодо вступної кампанії 2022 здійснюється за номером телефону (заступник начальника коледжу, заступник голови приймальної комісії коледжу Дмитро Петрович Власенков):

(067) 296-71-75

(дзвінки, Viber, WhatsApp в будні та вихідні дні з 09.00 до 18.00)

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ВСТУПНИХ ЕКЗАМЕНІВ:

На базі базової середньої освіти (на базі 9-ти класів):

1. За державним або регіональним замовленням (бюджет):

- Вступний екзамен проводиться у формі індивідуальної усної співбесіди з предметів «Українська мова» та «Математика»;

- Індивідуальна усна співбесіда проводиться очно (в приміщенні коледжу) або дистанційно (із використанням платформи ZOOM) за вибором вступника;

- Індивідуальна усна співбесіда проводиться в ОДИН день з обох предметів;

- Додатково вступник обов’язково подає до приймальної комісії мотиваційний лист. Мотиваційний лист розглядається приймальною комісією ЛИШЕ У ВИПАДКУ, коли за результатами індивідуальної усної співбесіди на обрану спеціальність з’являється певна кількість вступників, що мають ОДНАКОВИЙ конкурсний бал, а кількість бюджетних місць – менша ніж кількість таких вступників.

2. За рахунок коштів фізичних або юридичних осіб (контракт):

- Вступний екзамен як такий ВІДСУТНІЙ;

- Вступник подає до приймальної комісії лише мотиваційний лист. За результатами розгляду приймальною комісією мотиваційного листа складається рейтинг вступників на обрану спеціальність.

На базі повної загальної середньої освіти (на базі 11-ти класів):

1. За державним або регіональним замовленням (бюджет):

І варіант вступу:

- Індивідуальна усна співбесіда проводиться в ОДИН день з обох предметів;

ІІ варіант вступу:

- На основі результатів ЗНО (2019-2021 років) або на основі результатів Національного мультипредметного тесту (НМТ);

- Конкурсний бал розраховується як середнє значення результатів з двох предметів ЗНО та множиться на коефіцієнт 1,25 або конкурсний бал розраховується як середнє значення результатів з НМТ та множиться на коефіцієнт 1,25;

- Обов’язковим предметом для розрахунку конкурсного балу на основі результату ЗНО є «Українська мова» або «Українська мова та література». Другий предмет для розрахунку конкурсного балу на основі результатів ЗНО обирає ВСТУПНИК (це може бути будь-який предмет).

Цьогоріч документи для вступу подаються виключно через електронний кабінет вступника. Реєстрація в електронному кабінеті вступника доступна з 23.06.2022 року для вступників на базі 9-ти класів та з 01.07.2022 року для вступників на базі 11-ти класів.

Якщо вступник з будь-яких причин не може самостійно зареєструватися в електронному кабінеті вступника, то таку реєстрацію зроблять працівники консультаційного центру приймальної комісії коледжу за адресою розташування коледжу: м. Кривий Ріг, вул. Туполєва, 1.