ОНЛАЙН-КУРС «Інклюзивне освітнє середовище та доступність у освітньому процесі»

2022-01-27

Викладачі кафедри КСМ Жукова Л.Л., Кравчук І.В., Гладиш І.А., Гринченко О.С., Осадча О.Г., Сарніцький В.В. успішно пройшли курси підвищення кваліфікації та завершили онлайн-курс «Інклюзивне освітнє середовище та доступність у освітньому процесі», 30 годин (1 кредит ЄКТС), які організувала Громадська організація «Соціальна перспектива» для педагогічних працівників закладів освіти усіх рівнів освіти та освітніх ступенів.

Мета курсу надати підвищення кваліфікації учасникам з питань:

• організації роботи з учнем з особливими освітніми потребами за умов інклюзивного освітнього середовища;
  • психолого-педагогічного супроводу дитини з ООП;
  • ефективної взаємодії з учнем з особливими освітніми потребами в умовах офлайн та онлайн навчання з ефективним залученням усіх учасників освітнього процесу.

Програма курсу:

1. Налаштування робочого місця учня з ООП
  2. Створення недискримінаційних завдань
  3. Вибір ефективних стратегій роботи з різними категоріями учнів з ООП
  4. Вибір ефективних методів роботи для різних нозологічних особливостей
  5. Налаштування спеціальних можливостей
  6. Використання спеціальних програм та веб-ресурсів
  7. Взаємодія з батьками та побудова успішної комунікації
  8. Профілактика емоційного вигорання та освітній менеджмент

27 січня 2022р. було проведено підсумкове онлайн-тестування, та урочисто опубліковані  сертифікати для самостійного завантаження учасниками.