Засідання обласного методичного об`єднання викладачів спеціальних електротехнічних дисциплін

10 листопада 2021 відбулося on-line засідання обласного методичного об’єднання викладачів спеціальних електротехнічних дисциплін на базі Відокремленого структурного підрозділу «Технологічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету», м. Кам’янське.

Тема засідання: «Освітній потенціал електронного ресурсу викладача як інноваційний метод викладання в умовах карантину»

В засіданні прийняли участь викладачі циклової комісії «Авіоніка» і кафедри «Радіотехніка та електромеханіка», а також викладачі з різних учбових закладів Дніпропетровської області.

Під час засідання були представлені напрацювання з дистанційного навчання студентів, для покращення якості освіти у період карантину.

Усі бажаючі мали можливість задати питання та поповнити свою педагогічну скарбничку новими ідеями для своєї навчальної діяльності.