Історія музею

Музей було відкрито 21 квітня 1975 року на підставі рішення адміністрації та профспілкового комітету під керівництвом начальника Голяка А.Н. Профіль музею: історико – авіаційний.

Зал трудової слави містить сім експозицій: це періоди розвитку та становлення училища 1951- 1973роки, освоєння другого покоління реактивної техніки 1973 – 1990 роки, втілення комп’ютерних систем та сучасних технологій 1990 – 2020 роки, досягнення трудового колективу, нагороди працівників та курсантів.

Соціально-культурне життя коледжу представлене розділами «Художня самодіяльність та спортивні досягнення».

Зал історії Великої Вітчизняної війни було створено за ініціативою директора музею, наукового працівника Ракітіна Я.Г.

У цьому залі представлені фото та бойові шляхи працівників коледжу – ветеранів війни. Значне місце у залі займає діорама визволення міста Кривого Рогу у лютому 1944 року «Форсування ріки Інгулець», створена руками курсантів.

З метою військово-патріотичного виховання у 2017 році було створено зал військових подій на Донбасі (зал АТО), де широко представлені фотодокументи та сучасна зброя з місця ведення боїв, а також особисті речі та військова форма працівників коледжу – учасників бойових дій.

Усього у залі представлено 86 експонатів.