Науковий семінар "Ефективність транспортних логістичних систем"

05.11.2021 р. викладачем, к.е.н., завідувачем кафедри менеджменту та логістики Смирновою Надією Вікторівною для здобувачів вищої освіти ступеня бакалавра зі спеціальності 073 «Менеджмент» проведено науковий семінар «Ефективність транспортних логістичних систем», метою організації якого стало розгляд та обговорення:

- принципів та особливостей функціонування сучасних транспортних логістичних систем;

- напрямів розвитку елементів транспортно-логістичних систем;

- показників ефективності функціонування об'єктів транспортної логістики.

Транспортна логістика як система розподілу потоків товарно-матеріальних цінностей еволюціонувала паралельно із розвитком людської цивілізації: від караванних шляхів Стародавнього Світу до сучасних міжнародних систем перерозподілу ресурсів. Але, не зважаючи на це, за будь-яких соціально-економічних формацій наявність і відповідне функціонування логістичних систем визначалося їх ефективністю, а саме результативністю даного процесу, яка, до речі, вимірюється не лише суто фінансовими показниками як для виробника (постачальника), так і для кінцевого споживача.

F:\flesh\razgruzka\Ubuntu_user\Сайт_колледжа_downloads\Смирнова\12\Рис. 8.1.png

F:\flesh\razgruzka\Ubuntu_user\Сайт_колледжа_downloads\Смирнова\12\Рис. 8.2.png