КРАВЧУК ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

A person in a white shirt

Description automatically generated with medium confidence

Згідно з наказом 150-к , 12 жовтня 2021 року за бездоганну та самовіддану працю був відмічений грамотою з нагоди 70-річчя коледжу.

Text

Description automatically generated

2021 році закінчив Криворізький державний педагогічний університет за освітньою програмою: Освітні педагогічні науки. Здобув професійну кваліфікацію: Магістр освіти, педагог, викладач закладів вищої школи.

Diagram, text Description automatically generated

У 2022 році в рамках курсів підвищення кваліфікації отримав сертифікат з курсів на освітній платформі "Соціальна перспектива": Інклюзивне освітнє середовище та доступність у освітньому процесі.

Diagram Description automatically generated

У 2022 році пройшов освітній онлайн - курс «Безбар`ерна грамотність».

У березні місяці 2022 року, на базі всеукраїнської педради та трененгів, приймав участь у всеукраїнській онлайн конференції «Сучасні інтернет – ресурси в роботі вчителя: практичний аспект».