Триває конкурс «Найкращий календар» 27 вересня 2021

З 27.09.2021 по 30.09.2021 для здобувачів освіти групи 3-097 був проведений конкурс «Найкращий календар» на тему «Відокремлений структурний підрозділ ″Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету″».

Роботи учасників конкурсу:

D:\фото\крфк нау\001.jpg

D:\фото\крфк нау\002.jpg

D:\фото\крфк нау\003.jpg

D:\фото\крфк нау\004.jpg

D:\фото\крфк нау\005.jpg

D:\фото\крфк нау\007.jpg

D:\фото\крфк нау\008.jpg

D:\фото\крфк нау\009.jpg

Усі бажаючі ще мають можливість долучитися до участі в конкурсі.

Нагадуємо, що для участі в конкурсі потрібно заповнити заявку (https://classroom.google.com/c/NDAwNzc5NTYyMjQy)

та прикріпити до неї свою роботу, яка розкриває тему конкурсу.

Учасники можуть у довільній формі та за допомогою будь-яких допоміжних матеріалів висловити свою думку. Але є й певні обов’язкові вимоги:

– Плакати та календарі повинні відповідати тематиці конкурсу «Відокремлений структурний підрозділ ″Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету″».

– Роботи приймаються лише у вигляді цифрового графічного макету pdf, tif, jpg-файли з розширенням 300 dpi.

– На конкурс приймаються плакати, виконані за допомогою програми  AdobePhotoshop.

– Формат плакатів – A3(297х420 мм.).

– Плакат може включати тексти (українською мовою).

– Роботи мають бути оригінальними та неопублікованими раніше.

– Не приймаються плакати, які містять інформацію про комерційні установи.

– Роботи приймаються до 22 листопада 2021 року.

Переможців визначить спеціально створена конкурсна комісія, а результати оголосять 1 грудня 2021 року