Вручення студентських квитків першокурсникам 11 жовтня 2021

11.10.2021 відбулася урочиста класна година зі здобувачами освіти -першокурсниками, які навчаються в групах 311, 317, з приводу вручення студентського квитка.

Для будь-якого студента, незважаючи на форму навчання, студентський квиток це – другий паспорт, що символізує приєднання до значної за своїм змістом соціальної ланки. Ось і новоприбулі студенти мали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного посвідчення. Кожен із присутніх на урочистій церемонії прийшов власним шляхом до розуміння необхідності навчатися. Але всіх їх поєднує одне – бажання отримати якісну професійну освіту, що згодом стане значною підтримкою на шляху створення стабільного та надійного життєвого простору.