Інформація щодо розміщення в готелі коледжу слухачів, які проходять підготовку в Організації PART-147

На території коледжу, на першому поверсі гуртожитку №10, функціонує готель, де можуть розміщатися слухачі курсів Організації PART-147. Готель являє собою одно-, дво- та тримісні кімнати, які об’єднані в блоки – на кожні дві кімнати передбачена власна кухня із побутовою технікою і посудом та санвузол із душовою кабіною та бойлером. Кімнати містять всі необхідні для комфортного проживання меблі. Деякі кімнати оснащені телевізорами. Відстань від готелю до навчальних корпусів коледжу – близько 100 метрів.

Вартість проживання одного слухача за одну добу становить 150 грн.

Поселення та виселення до готелю відбувається у будь-який час доби.

Звертаємо вашу увагу на те, що бронювати номери потрібно заздалегідь при подачі заявки на проходження підготовки.

Адміністрація коледжу залишає за собою право передчасного виселення із готелю слухача, що проходить підготовку в Організації PART-147, у разі порушення ним правил внутрішнього розпорядку коледжу.

Контактна інформація щодо поселення міститься за цим посиланням.