Відокремлений структурний підрозділ "Криворізький фаховий коледж НАУ"
ЗМІ про нас
Програма "Прайм-тайм" на Першому міському телеканалі. Гость студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич

Сюжет Першого міського телеканалу з нагоди 70-ти річчя коледжу

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди 70-ти річчя коледжу

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди випуску курсантів та студентів коледжу 2019 року

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції "Авіація і космонавтика" (2019 рік)

Сюжет програми "Постфактум" телеканалу "Рудана". Гость програми - начальник навчальної авіаційно-технічної бази Володимир Крупка (2019 рік)

Програма "Тема дня" на Першому міському телеканалі. Гость студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич (2018 рік)

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди проведення навчання підрозділів цивільної оборони на базі коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Без коментарів" на Першому міському телеканалі з нагоди проведення в коледжі навчань з протипожежної безпеки на території навчальної авіаційно-технічної бази коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Новини" на Першому міському телеканалі з нагоди проведення в коледжі навчань з протипожежної безпеки на території навчальної авіаційно-технічної бази коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Новини" на Першому міському телеканалі з нагоди випуску курсантів та студентів коледжу 2017 року

Програма "Нарада" на Першому міському телеканалі. Гость студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич (2017 рік)

Сюжет програми "Місто" телеканалу "Рудана" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу (2016 рік)

Сюжет програми "Місто" телеканалу "Рудана" з нагоди 65-ти- річчя коледжу (2016 рік)

Сюжет програми "Сніданок з 1+1" телеканалу "1+1" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу

Фільм "Там, де починається політ..." студії візит з нагоди 50-ти річчя коледжу (2001 рік)