ЗМІ про нас
Сюжет Першого міського телеканалу про відновлення офлайн навчання в коледжі
Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" про день відкритих дверей в коледжі

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" про практичну підготовку курсантів коледжу

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" про міський захід "Ярмарок професій"

Програма "10 хвилин" на телеканалі Рудана. Гість студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич

Програма "Прайм-тайм" на Першому міському телеканалі. Гість студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич

Сюжет Першого міського телеканалу з нагоди 70-ти річчя коледжу

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди 70-ти річчя коледжу

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди випуску курсантів та студентів коледжу 2019 року

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції "Авіація і космонавтика" (2019 рік)

Сюжет програми "Постфактум" телеканалу "Рудана". Гость програми - начальник навчальної авіаційно-технічної бази Володимир Крупка (2019 рік)

Програма "Тема дня" на Першому міському телеканалі. Гость студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич (2018 рік)

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" з нагоди проведення навчання підрозділів цивільної оборони на базі коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Без коментарів" на Першому міському телеканалі з нагоди проведення в коледжі навчань з протипожежної безпеки на території навчальної авіаційно-технічної бази коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Новини" на Першому міському телеканалі з нагоди проведення в коледжі навчань з протипожежної безпеки на території навчальної авіаційно-технічної бази коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Цей день" телеканалу "Рудана" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу (2017 рік)

Сюжет програми "Новини" на Першому міському телеканалі з нагоди випуску курсантів та студентів коледжу 2017 року

Програма "Нарада" на Першому міському телеканалі. Гость студії - начальник коледжу Анатолій Андрусевич (2017 рік)

Сюжет програми "Місто" телеканалу "Рудана" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу (2016 рік)

Сюжет програми "Місто" телеканалу "Рудана" з нагоди 65-ти- річчя коледжу (2016 рік)

Сюжет програми "Сніданок з 1+1" телеканалу "1+1" про навчальну авіаційно-технічну базу коледжу

Фільм "Там, де починається політ..." студії візит з нагоди 50-ти річчя коледжу (2001 рік)