Розширене засідання кафедри з обговорення проєктів освітніх програм зі спеціальності 123 «Комп`ютерна інженерія» (бакалавр) на кафедрі КСМ

На кафедрі «Комп`ютерні системи і мережі» відбулося розширене засідання кафедри з обговорення проєктів освітніх програм зі спеціальності 123 «Комп`ютерна інженерія» (бакалавр)

Захід проведений у публічній формі із залученням викладачів інших циклових комісій.

D:\2021-2022\на сайт\заседание\1.PNG

Проєкти освітніх програм знаходяться на стадії обговорення. Гаранти і члени проєктних груп мають розглянути та систематизувати освітні компоненти ОПП.

D:\2021-2022\на сайт\заседание\3.PNG

Крім того, кафедра систематично проводить онлайн-опитування щодо якості освітніх програм серед здобувачів і стейкхолдерів, результати яких також будуть враховані.

D:\2021-2022\на сайт\заседание\2.PNG