Позакласний захід кафедри КСМ під керівництвом викладача Гладиш І.А. для здобувачів освіти 2 курсу "Авіаційний Кривий Ріг"
Курсанти 2 курсу на АТБ

На цьому тижні студенти групи 3-007 відвідали навчальну авіаційно - технічну базу (НАТБ) під відкритим небом, на якій представлені унікальні експонати, такі як:

• реактивний пасажирський літак Ту-154, який брав участь в зйомках фільму-катастрофи «Екіпаж»
  • турбогвинтовий авіалайнер Ту-114 - 2-х поверховий гігант, якого називали «Флагманом Аерофлоту», з нагоди столітньої історії розвитку авіації в салоні ідкритий музей
  • пасажирські літаки Ан-24, Як-42, Ту-134
  • транспортні літаки - Ан-26
  • вертоліт Мі-8
Курсанти за штурвалом літака

Метою проведеного заходу було ознайомитися з історією авіації Кривого Рогу, особливостями літаків різних моделей, дізнатися цікаві факти з життя авіаконструкторів.

Курсанти біля вертоліту Курсанти на крилі літаку