Фестиваль презентацій Simply the best 2021

29.04.2021 регіональним методичним об’єднанням викладачів іноземних мов в дистанційному форматі на платформі Zoom було проведено фестиваль презентацій з англійської мови «Simply the best -2021” за темою «“You only live once!” – «Живемо лише раз!».

Захід було організовано з метою виявлення рівня підготовки студентів з англійської мови, розвитку та реалізації їх здібностей, стимулювання творчого самовдосконалення та вміння реалізувати проектні технології. Свої проекти для участі у заході підготували представники шістьох навчальних закладів південного регіону. Присутні мали змогу переглянути цікаві змістовні роботи, а студентів-учасників та викладачів-керівників проектів було відзначено відповідними сертифікатами.

C:Users
il10AppDataLocalMicrosoftWindowsINetCacheContent.WordСертифікат Соколик.jpg