Тиждень права

Звіт

7-11 грудня 2020 р. у ВСП «КФК НАУ» на платформі Googl Клас онлайн було проведено ряд правових заходів у рамках Тижня права 2020.

7 12. 2020 р. на курсі Тиждень права 2020 було представлено історико-інформаційний дайджест «Права людини в Україні та світі» (Л. Висоцька).

8.12.2020 р. – день, присвячений темі «Права дитини». Користувачі мали можливість переглянути соціальне відео з архіву педагогічної діяльності Л.Висоцької - «Права дитини: причини порушень».

9.12. 2020 р. Л. Висоцька к.п.н., викладачка циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін та курсанти 7001 групи, провели відкриту онлайн конференцію «Правопросвітницька година «Я маю право!»».

У якості спікерів до конференції долучилися Я.П. Гринчук юристконсульт ВСП «КФК НАУ» з доповіддю «Права та обов’язки курсантів» та Г.М. Устінова-Бойченко доцент, к.ю.н., завідувачка кафедри кримінально-правових дисциплін КФ НУ «ОЮА», суддя Третейського суду України при Асоціації «Регіональна правова група» з доповіддю «Практичні поради захисту прав людини».

10.12.2020 р. до святкування Міжнародного дня прав людини було проведено О. Коваленко голова ЦК СГД та Л. Висоцька к.п.н., викладачка ЦК СГД провели правовий конкурс «Конституційні права, свободи та обов’язки людини і громадянина» серед курсантів І курсу!

Переможці:

І місце – В. Терьошина (7001).

ІІ місце – В. Гульванюк (7001) та М. Іванова (7001).

ІІІ місце – Е. Жердєв (2001), К. Вергун (7001), П. Давидова (7001).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших звершень!

Висловлюємо щиру вдячнісь адміністрації коледжу за допомогу та методичні поради щодо організації Тижня права 2020.