Звіт відкритого міського заходу – вікторини «Технологія обробки вантажів у вантажному складі»

15 квітня 2021 року викладачем циклової транспортної інфраструктури Снєгірьовою Іриною Петрівною був проведений відкритий міський захід – вікторина «Технологія обробки вантажів у вантажному складі».

Структура заходу:

1. Конкурс-привітання «Знайомство з командами».
  2. Конкурс «Терміни».
  3. Конкурс «Розподіли вантажі за видами упакування»
  4. Конкурс «Маркування вантажу».
  5. Конкурс «Оформлення перевізної документації».
  6. Конкурс «Технологія обробки вантажів».
  7. Підведення підсумків вікторини.

Гостями на заході були:

• Велика Г.В. – голова ММО викладачів транспортних дисциплін, Політехнічний коледж ДВНЗ «Криворізький Національний університет»;
  • Представники коледжів Південного регіону: Коваленко О., Кручко Н., Перекрест Н., Воронова М.
  • Представники ВСП «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету»: Тихоступ В., Кишинівська А., Нічосова Н., Харитоненко І., Квітко Г., Кравчук Н., Федорова О.

Вікторина проводилася між командами груп 7-071 і 7-072.