Загальна інформація про циклову комісію комп’ютерних систем та мереж (КСМ)

Iрина КРАВЧУК

викладач, голова циклової комісії,«спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач- методист;

Раді вітати Вас на цикловій комісії комп’ютерних систем та мереж!

Циклова комісія комп’ютерних систем та мереж заснована на відділенні комп’ютерної і програмної інженерії у 2015 році.

Циклова комісія комп’ютерних систем та мереж є випусковою для фахівців освітнього ступеня бакалавра, освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» галузі знань 12 «Інформаційні технології» та освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра спеціальності 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».

У 2017 на базі циклової комісії відкрита та успішно функціонує мережева академія Cisco Networking Academy KRAUSS. Викладачі циклової комісії комп’ютерних систем та мереж є діючими інструкторами з декількох курсів, перелік яких постійно розширюється згідно з поточними потребами спеціалістів IT-ринку.

Склад циклової комісії

У склад циклової комісії комп’ютерних систем та мереж входять три кандидата наук, чотири викладача, які мають кваліфікаційну категорію

«спеціаліст вищої категорії», один викладач, який має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

КРАВЧУК Ірина Вікторівна – викладач, голова циклової комісії, «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «викладач-методист;

ГЛАДИШ Ірина Анатоліївна – викладач, «спеціаліст вищої категорії»; ГРИНЧЕНКО Олександр Сергійович – викладач, «спеціаліст вищої категорії»;

ЖУКОВА Людмила Леонтіївна – викладач, «спеціаліст вищої категорії», кандидат технічних наук, доцент;

САРНІЦЬКИЙ Володимир Вікторович – викладач, «спеціаліст вищої категорії»; БАЛИК Дмитро Костянтинович – завідувач лабораторії;

НОВОХАТСЬКИЙ Богдан - лаборант. Залучаються до проведення навчальних занять:

БУКШУК Юрій Володимирович – викладач, «спеціаліст другої категорії»;

ВДОВИЧЕНКО Ірина Никифорівна викладач, кандидат технічних наук, доцент; ГРИНЧУК Ярослава Петрівна – викладач, «спеціаліст першої категорії»; ДАНИЛІНА Галина Володимирівна – викладач, «спеціаліст вищої категорії»,

педагогічне звання «викладач-методист», кандидат технічних наук, доцент; ДАЦЕНКО Світлана Юрьївна – викладач, «спеціаліст вищої категорії»; КЛИМЕНКО Станіслав Русланович – викладач, «спеціаліст другої категорії»; КОЛЬЧАК Антон Олегович – викладач, «спеціаліст»;

ОСАДЧА Оксана Георгіївна – викладач, «спеціаліст першої категорії»;

До проведення навчальних занять додатково залучаються кандидати наук, доктора наук, професори.

Основні види діяльності викладачів циклової комісії:

• реалізація освітньо-професійних програм;
  • моніторинг рівня задоволеності здобувачів освіти якістю організації;
  • співпраця із зовнішніми стейкхолдерами – роботодавцями;
  • організація роботи мережевої академії Cisco Networking Academy KRAUSS;
  • гуртки технічної творчості;
  • керівництво науковою секцією

«Інформаційні технології»;

• проведення відкритих заходів;
  • удосконалення навчально-методичного забезпечення;
  • підвищення педагогічної майстерності, взаємовідвідування занять;
  • участь у конференціях, підготовка здобувачів освіти до всеукраїнських олімпіад та конференцій.

Колектив циклової комісії приймає активну участь в організації позааудиторної та виховної роботи зі здобувачами освіти:

• Проведення квестів

• Самовдосканалення :

• Участь у спортивних заходах коледжу:

• Участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Авіація та космонавтика», що проводиться щорічно на базі коледжу:

• Екскурсії та авіаційно-технічну базу коледжу

• Гурток технічної творчості

• Проведення тижня циклової комісії

• Участь у підготовці до фестивалю «Студентська весна»

C:UsersUserDownloadsБез названия (9).jpg

C:UsersUserDownloadsБез названия (6).jpg