Звіт наукової секції «Філософія і космос» 2019-2020

За 2019-2020 н.р. була проведена робота в науковій секції, в результаті якої були опубліковані: наукова стаття у періодичному виданні, яке включене до переліку наукового фахового видання України. [Саітгарєева О.Г. Антропологічні підвалини глобальної духовної кризи / О.Г. Саітгареєва// Гілея. - 2020- № 1. - С.203-207] та тези доповідей у Всеукраїнській науковій конференції [Саітгареєва О. Фундаменталізація освіти як необхідна передумова її випереджального розвитку // Гуманітарні студії в сучасному світі : матеріали Всеукраїнської наукової конференції молодих учених, м. Кривий Ріг, 27 березня 2020 року. Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2020. – С. 50-53.] керівника секції Саітгареєвої О.Г.

Що стосується роботи в науковій секції курсантів та студентів, то у жовтні 2019 р. курсант Лісовий С.Р. взяв участь у V регіональній конференції науково-творчих робіт студентів "Козацтво - традиції через роки!" [Лісовий С.Р. "Благодійна справа козацької доби як цінний досвід сучасному поколінню."], а у квітні 2020 р. – у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Авіація і космонавтика" [Лісовий С.Р. "Філософія інноватики в сучасній цивільній авіації"].

За межами коледжу курсантки Кривенко Л. та Фурс А. взяли участь у Всеукраїнській науковій конференції молодих учених «Гуманітарні студії в сучасному світі»: 1. [Кривенко Л. Співробітництво України з Європейським судом з прав людини // Гуманітарні студії в сучасному світі : матеріали Всеукраїнської наукової конференції молодих учених, м. Кривий Ріг, 27 березня 2020 року. Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2020. – С. 82-84], 2. [Фурс А. Роль молоді в розвитку сучасного суспільства // Гуманітарні студії в сучасному світі : матеріали Всеукраїнської наукової конференції молодих учених, м. Кривий Ріг, 27 березня 2020 року. Кривий Ріг : ДЮІ МВС України, 2020. – С. 152-153.].