Кадровий склад ЦК соціально-гуманітарних дисциплін (СГД)

КОВАЛЕНКО Олександр Федорович викладач історії України та правознавства, спеціаліст вищої категорії. Голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін.

Освіта: Криворізький державний педагогічний університет (2008 р.); спеціальность «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», кваліфікація магістр педагогічної освіти.

Педагогічна та наукова діяльність: Працює в коледжі з 2008 року. З 2017 року голова циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін. За період педагогічної та наукової діяльності розробив та впровадив навчально-методичний комплекс з дисципліни «Історія України (Історія і культура України)», «Всесвітні історія», «Транспортне право». Входить до наукової секції «Простір рівних можливостей» Наукового товариства «КРАУСС». Значну увагу викладач приділяє роботі з обдарованою молоддю. У рамках секції під керівництвом викладача Коваленко О.Ф. курсанти взяли участь: регіональному конкурсу «Єдність в розмаїтті», конференції "Авіація і космонавтика"

З 2015 року є керівником регіональної конференції науково-творчих робіт здобувачів освіти «Козацтво – традиції через роки!», що проводиться щорічно.

C:UsersLiubovDownloads12642472_1057022624383411_1473538579597120090_n.jpg

ВИСОЦЬКА Любов Віталіївна кандидат педагогічних наук, спеціаліст вищої категорії

Освіта: Криворізький державний педагогічний університет (2007 р.); спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія»; здобувач кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету (2014 – 2017 рр.). Тема кандидатської дисертації: «Формування змісту правової освіти учнівської молоді в Україні друга половина ХХ – початок ХХІ століття» (2017 р.); спеціальність – 13.00.01 загальна педагогіка та історія педагогіки.

Педагогічна та наукова діяльність: Працює в коледжі з 2007 р. З 2012 року до 2017 року голова циклової комісії соціально – гуманітарних дисциплін. За період педагогічної та наукової діяльності розробила та впровадила навчально-методичний комплекс з дисципліни «Правознавство», «Європейське право», «Політологія».

У 2017 році захистила дисертацію «Формування змісту правової освіти учнівської молоді в Україні друга половина ХХ – початок ХХІ століття» за спеціальністю «Загальна педагогіка та історія педагогіки» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук. Має 23  одноосібних публікаціях, із них: 1 стаття в наукометричному виданні, 4 – у фахових виданнях України, 3 зарубіжні публікації, 4 – в інших наукових часописах, 10 статей у збірниках матеріалів наукових конференцій, 1 навчально-методичне видання та 1 видання у співавторстві.

D:ККНАУЦК СГД20-21на сайтIMG-79d1650b674c94741c2e158195b522b6-V.jpg

Саітгареєва Олеся Григорїівна, кандидат філософських наук, спеціаліст вищої категорії.

Освіта: Київський національний економічний університет (м. Кривий Ріг), у 2010 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 09.00.03 «Соціальна філософія та філософія історії». Тема кандидатської дисертації: «Економічна людина» в умовах глобалізації: соціально-філософський аналіз».

Педагогічна та наукова діяльність: За період педагогічної та наукової діяльності розробила та впровадила навчально-методичні комплекси з дисципліни «Філософія» (для бакалаврів), «Групова динаміка та комунікації».

За період наукової діяльності було опубліковано 7 наукових статей у фахових виданнях. Остання праця вийшла у 2020 р. «Антропологічні підвалини глобальної духовної кризи».

Взяла активну участь у численних конференціях з власними тезами, підготовці курсантів до виступу та приймала участь як член журі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Авіація та космонавтика». Є керівником наукової секції «Філософія і космос».