Триває набір на підготовчі курси для вступу до коледжу
2021-09-22

Шановні вступники та їх батьки!

Встигніть подати заяву для зарахування на підготовчі курси для вступу до коледжу. Заняття проходитимуть щосуботи, починаючи з 02 жовтня поточного року. В програмі підготовчих курсів навчальні заняття з математики та української мови.

Тривалість курсів – 8 місяців.

Вартість курсів становить приблизно 3000 гривень (остаточна вартість визначається виходячи із кількості слухачів підготовчих курсів).

Після закінчення курсів слухачі складають підсумковий екзамен. В разі успішного складання такого екзамену вступники отримують додаткові вступні бали.

Для попереднього запису або отримання додаткової інформації телефонуйте: (067) 296-71-75.

Організаційна зустріч для майбутніх вступників та їх батьків із презентацією спеціальностей підготовки відбудеться 25.09.2021р. (субота) о 09.00 в актовій залі коледжу (навчальний корпус № 1, 2-й поверх).

З нетерпінням чекаємо вас!