Випуск здобувачів освіти 2021 року
2021-06-25

IMG_1333

25 червня 2021 року в коледжі відбулись урочистості з нагоди випуску здобувачів освіти освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» та освітнього ступеня «Бакалавр». На урочистому шикуванні перед цьогорічними випускниками та їх батьками виступили начальник коледжу Анатолій Андрусевич, випускники та їх батьки. В привітальному слові начальник коледжу висловив слова вдячності батькам випускників, та побажав випускникам наснаги та успіхів у подальшому навчанні і працевлаштуванні. Також перед випускниками виступили учасники самодіяльності коледжу.

Захід продовжився церемонією прощання випускників із прапором коледжу та традиційним урочистим маршем.

Після проведення урочистостей випускники та гості коледжу мали змогу зробити пам’ятні фотографії з керівництвом коледжу, викладачами та класними керівниками.

Щиро бажаємо випускникам 2021 року великих здобутків та досягнень в професійній діяльності та особистому житті!

Зі святом, дорогі випускники.