Увага! Важлива інформація для вступників
2022-07-13

Приймальна комісія коледжу інформує цьогорічних вступників, що відповідно до рекомендації Міністерства освіти і науки, прийом документів на навчання вступників, що вступають на базі базової середньої освіти, подовжено до 14 липня включно (до 18:00).

Також приймальна комісія коледжу звертається до вступників, що вже подали електронні заяви на вступ до коледжу із проханням зателефонувати за номером (097) 512-98-08 (відповідальний секретар приймальної комісії Інга Іванівна Ткаченко) у разі, якщо представник приймальної комісії коледжу не зв’язався з вами для уточнення дати та часу складання індивідуальної усної співбесіди. Телефонувати просимо тих вступників, які самостійно подавали заяви на вступ до коледжу та не зверталися до консультаційного центру приймальної комісії коледжу.