Освіта – це богатство,

а застосування його - досконалість

Арабське прислів'я


Вже стало традицією, що кожного року на початку квітня відділенням «Транспортні технології» проводиться тиждень економіки. Цей рік не став винятком і з 03.04.2017 по 07.04.2017 викладачами циклової комісії транспортної інфраструктури Снєгірьовою І.П., Смирновою Н.В., Нічосовою Н.І. і Рекало А.С. у рамках тижня економіки проведені інтелектуальні і творчі змагання серед курсантів відділень «Транспортні технології», «Повітряний транспорт», «Радіотехніка та авіоніка», «Комп’ютерна та програмна інженерія».

Отже, у межах проведення тижня економіки отримано наступні результати:


03.04.2017 р. на економічній вікторині серед курсантів ІІІ курсу спеціальності 5.07010104 «Організація авіаційних перевезень»:

1 місце – команда 751 «Золота еліта» (Григоренко Є., Мартинюк А., Чирка М., Шелест І., Щуренко Д.);

2 місце – команда 7-043 «Комерсанти» (Терещенко А., Чепурко Л., Яловая Д., Шешенко Ю., Турєв М.).


04.04.2017 р. на економічній вікторині серед курсантів відділень «Повітряний транспорт», «Радіотехніка та авіоніка», «Комп'ютерна та програмна інженерія»:

1 місце – команда 1-035 «1Х bet» (Денисюк В., Мотохіна К., Морщ І., Пухальська В., Яременко М.);

2 місце – команда 3-031 «МММ» (Заслоцький Р., Білецький Я., Степанчук В., Кукшкін А., Третьяков В.);

3 місце – команда 4-035 «4-035, тому що радисти» (Сазон Д., Бондарчук О., Оленич П.);

4 місце – команда 343 «ІТ-ишники» (Воронін В., Оверчук Є., Яготин М., Букшук Ю., Надрага В.).


05.04.2017 р. на економічному конкурсі «Маркетинг: теорія і практика» серед курсантів IV курсу спеціальності 5.07010104 «Організація авіаційних перевезень»:

1 місце – Мрачик Катерина (7-033);

2 місце – Романова Анна (7-033);

3 місце поділили Троценко Ірина і Левченко Катерина (741).


06.04.2017 р. – на економічному ярмарку серед курсантів ІІ курсу спеціальності 5.07010104 «Організація авіаційних перевезень»:

1 місце – команда 7-051 «Сиреневое настроение» (Назіма А., Козак Н., Коломойцева Я., Власенко І., Рибак Д.);

2 місце – команда 7-052 «Кафе «Березка» (Мамедова С., Гейдаров Т., Плахотня М., Заведенко С., Глімбоцька В.).


03.04.2017 – 07.04.2017 – на конкурсі стіннівок переможцями стали:

1 місце – поділили Василенко Тетяна (1-035) і група 7-043;

2 місце – група 7-052;

3 місце – Шелест Ірина (751).

Зацікавленість курсантів в отриманні додаткових економічних знань підтвердила важливість проведення тижнів економіки в майбутньому.

Тож чекаємо на нових учасників у наступному році!

З повагою викладачі ЦК

транспортної інфраструктури