"Криворізький фаховий коледж НАУ"
Мета та цілі

Відділ працевлаштування курсантів (студентів) і випускників

Ти - цілеспрямований і наполегливий курсант (студент), націлений на успіх у житті!

Ти бажаєш будувати успішну кар’єру –  Відділ працевлаштування курсантів (студентів) і випускників відокремленого структурного підрозділу «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» допоможе тобі у твоїх починаннях!!!

Головна мета діяльності Відділу працевлаштування курсантів (студентів) і випускників – надання допомоги курсантам (студентам) і випускникам коледжу у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також адаптації їх до практичної діяльності. Підтримання подальших зв’язків з випускниками коледжу, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Пріоритетом нашої діяльності є інтереси курсанта (студента).