"Криворізький фаховий коледж НАУ"
Історія бібліотеки

Бібліотека Криворізького коледжу Національного авіаційного університету (спочатку КРАУСС) була заснована на базі бібліотечного фонду Арзамаської школи авіа радистів у вересні 1951року. Фонд бібліотеки налічував всього 200 примірників, а вже у 1972 році він збільшився до 82000 примірників.

Працівниками бібліотеки завжди були досвідчені люди, віддані своїй справі, високо кваліфіковані, інтелігентні, які любили свою роботу та читачів.

Першим завідувачем бібліотеки стала Парфьонова А.І. - талановитий організатор, чудова людина, висококваліфікований знавець бібліотечної справи. Під її керівництвом працювали бібліотекарі Швед А.Г., Савченко А.К., Плоткіна К.В., Барабаш М.М., Закревська Л.П., Данюк Л.О., Зайцева Р.В., Рішина Р.А. Завдяки їхній ініціативності, ерудованості, енергійності, творчості, професіоналізму і надзвичайній відповідальності була створена повноцінна бібліотека, яка мала технічну, наукову, художню літературу, просторі читальні зали.

За останні 20 років колектив повністю оновився. Зараз тут працюють : завідуюча бібліотеки Говорова О.В., бібліотекарі: Бєлікова М.А., Наумчик К.О., Щегловська Г.О. Колектив знаходиться в постійному пошуку нових форм робіт з читачами, удосконалює свої професійні навички.

Станом на 2020 рік бібліотечний фонд налічує 147480 екземплярів, з них: наукова література – 29121 прим., технічна - 35375 прим., художня – 7258 та методичні розробки викладачів коледжу – 75726 прим. Також кожний рік фонд бібліотеки поповнюється за рахунок періодичної преси (журнали, газети).

Бібліотека в середньому обслуговує 1600 користувачів, відвідують 23000 чол. та книговидача складає за рік 43000 примірників.

Враховуючи широкий сплеск інформаційних технологій, в бібліотеці був створений електронний каталог. Також читачі можуть скористатися бездротовим доступом в Інтернет по Wi-Fi технології та електронною літературою.

Сьогодні в бібліотеці коледжу створені всі умови для задоволення потреб користувачів. Адже бібліотека є центром інформаційної та духовної культури, а бібліотекарі продовжують виконувати свою просвітницьку місію, залишаючись провідниками в країну знань.