На громадське обговорення виноситься ПОРЯДОК проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників та укладання з ними трудових договорів (контрактів) у Відокремленому структурному підрозділі «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету».

Підстава – затвердження переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників.

Зауваження та пропозиції подавати на корпоративну електронну адресу відділу кадрів коледжу - ok@kk.nau.edu.ua