Олімпіада «Інженерна та комп’ютерна графіка» на приз головного інженера ДП «Антонов» 2019

На базі Криворізького коледжу Національного авіаційного університету 24 квітня 2019 року відбулась олімпіада «Інженерна та комп’ютерна графіка» на приз головного інженера ДП «Антонов». До складу оргкомітету олімпіади входили Андрусевич А.О., Даниліна Г.В., Кольчак М.М., Кравчатий А.В.

В олімпіаді взяли участь курсанти Криворізького коледжу Національного авіаційного університету, студенти Криворізького коледжу Національної металургійної академії України, Донецького Національного університету економики та торгівлі, Українського політехнічного технікуму.

Курсанти та студенти мали змогу позмагатися між собою і в напруженій боротьбі визначити, хто з них найкращий.

Після підбиття підсумків олімпіади були визначені переможці.
Призові місця зайняли:

I місце – курсант групи 4-075 Синєгуб Микола (52 бал)
II місце – курсантка групи 7-051 Корінь Вікторія (51 балів)
III місце – курсантка групи 7-051 Кривенко Людмила (49 балів)

Головний приз головного інженера ДП «Антонов» (безпровідні навушники) отримав курсант групи 4-075 Синєгуб Микола, що зайняв 1 місце.

Всі переможці олімпіади (І, ІІ, ІІ місця) отримали дипломи.