Меню
Загальна інформація

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» заснований на загальнодержавній власності, підпорядкований Міністерству освіти і науки України.

Місце знаходження: 50024, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Туполєва, 1.

Історія коледжу бере початок з червня 1951 року. За роки свого існування коледж став сучасним навчальним закладом і підготував понад 35 тисяч фахівців, які працюють не лише в Україні, але і поза її межами, більш як у 45 країнах світу.

Основним завданням розвитку вищої освіти у Відокремленому структурному підрозділі «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» стає виведення її на рівень державних і міжнародних стандартів, досягнення якісно нового рівня підготовки авіаційних фахівців, забезпечення високого науково-методичного і науково-технічного рівня навчально-виховного процесу; подальше формування змісту освіти на основі наскрізної комп'ютеризації, фундаменталізації і прогресивних технологій навчання; гуманізація освіти та всебічний розвиток особистості; підвищення наукового потенціалу педагогічих кадрів.

Навчальний процес у коледжі здійснюють 122 штатних та приватних викладачів, з яких 2 докторів наук, професорів, 15 кандидатів наук, 6 доцентів, 17 викладачів-методистів та 61 викладач вищої категорії. Крім того, запрошуються викладачі Національного авіаційного університету (далі - НАУ) та інших вищих навчальних закладів, які працюють в коледжі за сумісництвом. Серед викладачів коледжу збільшилась чисельність кандидатів наук, деякі викладачі навчаються в аспірантурі НАУ.

В структуру коледжу входять 1 факультет, 4 відділення, 3 кафедри, 13 циклових комісій, підготовче відділення, які проводять навчально-виховну та методичну роботу щодо впровадження нових технологій навчання, технічних засобів комп’ютеризації навчального процесу.

Матеріально-технічна база складається з п'яти навчальних та лабораторних корпусів, яка відповідає сучасним вимогам для підготовки висококваліфікованих авіаційних спеціалістів. У навчальному процесі використовуються 60 аудиторій, 15 навчальних кабінетів, 41 лабораторія, 26 комп'ютерних класів, 14 поточних аудиторій.

Територія коледжу сягає більш ніж 23 га, з них 1,3 га – авіаційно-технічна база, на якій знаходиться 12 одиниць сучасної авіаційної техніки, в тому числі борт 85131, в кабіні якого велися зйомки фільму «Екіпаж». Навчально-лабораторних корпусів – 5, гуртожитків – 4, 2 спортзали, стадіон, їдальня, сучасна бібліотека має близько 165 тисяч примірників книжкового фонду. Коледж має постійно діючу профорієнтаційну експозицію в музеї Національного центру аерокосмічної освіти.

Навчальна практика проводиться на навчальній авіаційно-технічній базі та наземному радіополігоні.

Виробничу практику курсанти проходять в авіаційних компаніях, на авіаційних заводах України, ДП «Антонова» та інших підприємствах.

Курсанти навчаються на кафедрі війскової підготовки. По закінченні навчання їм присвоюється війскове звання «Молодший лейтенант запасу».

Спортивна база налічує дві спортивних зали, стадіон на 2-тис. місць, борцівську та тренажерну зали. Функціонують щоденні спортивні секції з ігрових видів спорту, легкої атлетики тощо.

Художньо-естетичне виховання є одним із складників виховного процесу. Центром цієї роботи є клуб на 650 місць. На базі клубу працюють духовий оркестр, танцювальний колектив, дискоклуб та інші.

Відокремлений структурний підрозділ «Криворізький фаховий коледж Національного авіаційного університету» - це єдиний фаховий коледж технічного спрямування в Дніпропетровській області і один з небагатьох в Україні, який готує фахових молодших бакалаврів і бакалаврів по наскрізним програмам та уклав договори з Національним авіаційним університетом та Харківським національним університетом радіоелектроніки про продовження навчання випускників коледжу для здобуття освітнього ступеня магістр.

page-up